Inzynier sprzedazy

Nasze biuro inżynierskie w Krakowie to mieszkanie, gdzie dzięki pracy doświadczonych inżynierów powstają nie tylko specjalistyczne projekty, jak też składa się nawet najbardziej wymagające zlecenia z obszaru budownictwa. Dzięki wzięciu z swoich usług zyskasz pewność, że Twoja inwestycja budowlana lub techniczna Cię nie zawiedzie.

Kim są swoi pracownicy? Dokładamy wszelkich starań, żebym w własnym systemie dostawały się kobiety nie tylko doskonale wykształcone, jak jeszcze prężnie zdobywające doświadczenie w prywatnych specjalizacjach. Nasza firma stara się nie pozostawać w tyle wobec wymieniających się potrzeb rynku, dlatego dbamy, by zespół naszych inżynierów podnosił własne kompetencje.

Oferta usług świadczonych przez lokalne przedsiębiorstwo wciąż się rozrasta. Jako mali angażujemy się instalacją i modernizacją maszyn dla przemysłu, w których używamy najwyższej klasy komponenty. Proponujemy również usługę, jaką jest realizowanie systemów wizyjnych, które wymagają nawet najbardziej rozwiniętej optyki. W naszej ofercie wydobywa się również programowanie. Nasi dobrzy programiści biorą się nie tylko tworzeniem programów, jak również mieniem kopii zapasowych, jakie są niezwykle istotne wobec każdych sytuacji kryzysowych.

Nasze przedsiębiorstwo inżynierskie świadczy nie tylko profesjonalną pomoc techniczną. Jesteśmy naturalni na pomoce działań z znanymi klientami. Dzięki naszej znajomości najnowocześniejszych metody jesteśmy w okresie doradzić najidealniejsze wyjście, które godzi się nie właśnie z oszczędnością czasu a pieniędzy, jak i z radością ze wykonanego projektu. Nasz zespół Cię nie zawiedzie.