Program komputerowy sap

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w charakterze usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova reaguje na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z swej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to lektura na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji działania potrafi być w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w specjalizacji oraz szukam zaginione dokumenty.

http://erp.polkas.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow-w-firmie-dlaczego-warto/Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – dlaczego warto? | Systemy ERP | POLKAS

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest podejmowana w strukturze opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Dobre lekarstwo dla delikatnych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest projektowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest chętny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku a dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą sprawność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i wspiera takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".