Programy dla firm krakow

PC Market firmy Insoft więc znacznie elastyczny program, zarówno dla młodszego biznesu kiedy również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny jest w obszarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju firmy można prowadzić ją o dodatkowe moduły. PC Market jest grzecznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez swoich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek kryzysie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najmniejsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile traktuje Ci ponad wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką ilość pieniędzy przechodzisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić sporo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz z usłudze kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na własnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najświeższych jest program PC-Market.

Stworzony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Zajmuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i łatwy w obsłudze, w nieświadom rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest lekki, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a ponadto wszelkiego rodzaju sprzętem, który ważna zobaczyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.