Przygotowania do slubu 2016

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu stanowi ciężkim przeżyciem. Także nie zależy więc od tego czy ślub czerpiemy z intelekcie czy jest toż swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego niezwykłego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe sprawy o jakich pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli chodzi o suknię ślubną więc ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jako zapewniał, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontraktu spośród obecnym obrączki ślubne same musiały być zachowane w ostatnim rodzaju. Wymyśliliśmy, że uważa zatem być związanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą skore do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa popularność także strategia na zachowanie palców do nowej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie kiedy nowy pierścionek, to dla mojego chłopa to istotna nowość. Wszak który klient chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze chodziliśmy w ostatnich obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Były więcej dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub zaś ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, iż to ciągle nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w niniejszym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, iż na naturalny ślub przyjdzie. W efekcie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były doskonałe. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w skutku nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była świetna, słońce świeciło, co że jest prawidłowym prognostykiem na dolę. Nie uwzględniam żadnych przesądów, jednak tenże znacznie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było wartością mojej matki także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w rezultacie te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz gościem i kobietą. Stanowili niezmiernie udani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było celu. Wszyscy podejmowali się do białego rana. To był rzeczywiście udany dzień.