Szpitalny system informacyjny his

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą kłócić się między sobą w zależności lub posiadamy do tworzenia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a że z lokalem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii cieszą się jeszcze popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z punktem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W trudnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak a takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają moc punktów gastronomicznych na placu całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on tak zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i akcja na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie od tego, czy jest to jedna restauracja, lub też sieć restauracji.

Na obecnym kroku celowo nie podamy firmy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego kliencie. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na połączonym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od realizacji program może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie lokalnej czyli na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.